Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII: Asigurarea tuturor proceselor cu privire la efectuarea si intretinerea curateniei in incinta cladirilor si a spatiilor conexe in conformitate cu programul stabilit si in concordanta cu standarul de calitate al companiei. Executa zilnic si conform programului de lucru stabilit, lucrari de igienizare si curatenie specifica a spatiilor din cadrul cladirilor de birouri. BENEFICII: Salariu: negociabil (se discuta la interviu) Bonuri de masa; Asigurare medicala la o clinica privata; Contract individual de munca pe perioada nedeterminata; Program de lucru: 6 - 14 (8h/zi) Luni – Vineri. Obiectivul de lucru se situeaza in municipiul Bucuresti, in zona Pipera (langa metrou).

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: Candidatul ideal este persoana cu calitati si deprinderi in meseria de agent curatenie, serioasa, punctuala si organizata. Pregatire de baza: Studii gimnaziale / scoala profesionala / liceu.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja