Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Candidatul ideal

· absolvent studii medii, studiile superioare reprezinta un avantaj;
· cunostinte operare PC (MC Office) respectiv capacitatea de a lucra intr-un program de gestiune ERP/WMS;
· atentie concentrata si distributiva;
· spirit de echipa, atentie la detalii.

Descrierea jobului

· Lanseaza documentele de picking in baza unui routing stabilit;
· Efectueaza receptii scriptice de marfa: receptii interne (productie proprie, transfer intre locatii) si receptii externe (furnizori externi, retururi);
· Verifica si valideaza documentele de miscare marfa;
· Verifica si valideaza documentele de reaprovizionare, picking si incarcare marfa;
· Verifica si indosariaza documentele de livrare semnate de client, respectiv procesele verbale si rezolutiile aferente care atesta livrarea marfii;
· Verifica periodic in sistem produsele fabricate in vederea stocarii lor in depozitul de produs finit;
· Introduce si valideaza comenzi in platforma Emag;
· Gestioneaza documente emise din sistem : documente picking, note

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai