Detalii loc de munca

Descrierea jobului

* prospecteaza mediile informatice pentru obtinerea informatiilor, * isi foloseste intreaga capacitate de analiza pentru a selecta informatiile relevante, * completeaza corect si complet toate informatiile gasite intr-un sistem informatic intern * postul nu necesita cunoasterea limbii Italiene la un nivel avansat, candidatul trebuie sa aiba abilitati de citire si de intelegere a contextului * postul presupune prospectarea mediilor informatice, prin urmare nu e vorba de activitati de call center sau de abilitati contabile etc.

Cerinte

Candidatul ideal: - fie absolvent de studii medii/superioare, - sa cunoasca ENGLEZA si limba ITALIANA - dovedeasca abilitati si cunostinte de operare pe calculator, - aiba o buna capacitate de analiza a informatiilor.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Limbi straine necesare Engleza, Italiana

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja