Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam pentru un important client din domeniul tipografiei, un operator decupare materiale. Se lucreaza pe utilaje de decupat material si decupat mucava. Responsabilitati : Confecţionarea de machete si mostre conform indicaţiilor şefului de atelier; Verificarea si respectarea indicaţiilor tehnice din dosarul de fabricaţie : culoare si cod material, tip agenda; Verificarea corectitudinii si calitatii produselor executate; Anuntarea sefului de atelier in momentul in care produsul este necorespunzator cantitativ si calitativ.

Cerinte

Experienta minim 1 an pe masini tipografice de legatorie; Disponibilitate la un program de lucru in 3 schimburi; Persoana responsabila si serioasa. Beneficii Salarizare atractiva, tichete de masa; Decontare transport in valoare de 120 ron/luna; Plata orelor suplimentare cu sporuri de 100%, 200% sau de noapte; Prime de Craciun, Paste si de vacanta anuala; Contract de munca pe perioada nedeterminata.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja