Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC HR Solutions recrutează un Operator decupat materiale și carton pentru o importantă tipografie din București. Responsabilități: - Confecţionează machete și mostre conform indicaţiilor şefului de atelier; - Se lucrează pe următoarele utilaje: decupat material, decupat mucava; - Să verifice și să respecte indicaţiile tehnice din dosarul de fabricaţie (culoare și cod material, tip agendă); - Să verifice permanent corectitudinea și calitatea producţiei pe timpul desfăşurării ei la maşinile pe care lucrează; - Să verifice și să anunţe şeful de atelier în momentul în care observă că produsul este necorespunzător cantitativ și calitativ.

Cerinte

- Studii medii; - Experiență de minim 1 an în domeniu. Oferte (bonusuri): - Salariu fix; - Tichete de masă; - Primă de producție; - Decontare abonament transport; - Primă de Crăciun/Paște; - Primă de vacanță anuală.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja