Detalii loc de munca

Descrierea jobului

General Jobs Recruitment recruteaza operatori depozite pentru Marea Britanie, diverse locatii: Manchester, Londra, Shaw, Oldham. Responsabilitati: - indeplinirea într-un mod cat mai eficient a responsabilitatilor din depozit, variind de la manipularea marfurilor livrate spre stocarea sau inspectia acestora, primirea si depozitarea materialelor in sistemul de stocare corespunzator pentru pregatirea de expediere Beneficii: -salarizare:incepe de la 6,31 lire/ora si poate ajunge pana la 10,32 lire/ora -se lucreaza minim 8 ore/zi (40-60 ore/saptamana) - contract pe perioada de timp nedeterminata - training 2-5 zile - cazare asigurata contracost: 65 lire/saptamana - asigurare medicala furnizat de catre angajator - plecari rapide

Cerinte

Cerinte: -cunostinte de limba engleza, la un nivel conversational - pot aplica persoane cu varsta cuprinsa intre 18 – 50 ani - experienta constituie un avantaj

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

12 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja