Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam muncitori necalificati pentru a lucra in depozite importante din Marea Britanie ca operatori depozit. Lucrul va incepe saptamana viitoare !!!! Localitatii: Doncaster, Wellingborough, Bedford. Se ofera: - asistenta la sosirea in UK, veti fi asteptat/a la aeroportul Luton din Londra si vi se vor explica procedurile; - asistenta pentru deschiderea unui cont intr-o banca din UK; - asistenta in gasirea unui loc de cazare; - salariu: variaza, de la 6,50 lire pe ora pana la 8,80 lire pe ora, depinde de locatie, depozit si de schimburile in care veti lucra – schimburile de noapte sunt platite mai bine; - se ofera training la sosirea in UK; - plata salariilor: Primul salariu il veti primi dupa 2 saptamani de la data angajarii, dupa care se va face saptamanal; banii vor fi virati in contul dumneavoastra deschis la o banca din UK; - orele de lucru: aprox. 37,5 sau cum stabileste compania angajatoare; - schimburile de lucru vor fi urmatoarele: 06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 06:00; - se va pleca in grupuri de cate 8 – 12 persoane, toti fiind cazati in acelasi centru de cazare/pensiune/hotel. - perioada de proba este de 1 luna; - uniforma de lucru se ofera gratuit de catre angajator. Costuri: - cazare: 350 lire - ghete de siguranta: 25 lire - transfer de la aeroport pana la locul de cazare: 30 lire

Cerinte

- Flexibilitate (vi se poate cere sa lucrati in orice department al depozitului) - Engleza mediu conversational; - Abilitatea de a lucra in schimburi de noapte; - Conditie fizica buna; - permis de conducere categoria B constituie avantaj (obligatoriu pentru operatori forklift); - Trebuie sa aveti minimum 700 lire la dumneavoastra la plecarea in UK, in acesti bani este inclus biletul de avion si cazarea pentru primele 2 saptamani, restul va raman bani de buzunar pana la primul salariu.

8 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja