Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Admirals recruteaza operatori depozit/magazioneri pentru depozite din Olanda, in care se opereaza produse alimentare si nealimentare. Se lucreaza in ture , in 3 schimburi. In responsabilitati intra pregatirea produselor pentru a fi livrate, preluarea comezilor electronic. Se foloseste dispozitiv pentru a fi scanate produsele. Salariu este in functie de numarul orelor lucrate , intre 32-50 ore/sapatamana. Salariul este cuprins intre 700-1800 euro. Se asigura cazare si masa contra cost. Cei care lucreaza in ture de noapte au asigurata masa. Nu este asigurat transportul.

Cerinte

Se cere: -limba engleza nivel mediu -experienta pe o pozitie similara poate fi un avantaj -conditie fizica buna -varsta cuprinsa intre 20-22 ani Cei care sunt interesati sunt rugati sa trimita cv-ul in limba engleza insotit de poza.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

20 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja