Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Condor Concept Consulting cauta muncitori calificati si necalificati, BARBATI, FEMEI SI CUPLURI pt. munca in doua depozite ale unei mari retele de magazine de imbracaminte din Anglia, zona Manchester - Burnley Responsabilitati: - Localizarea / Identificarea si transportul produselor de la locatia lor din depozit spre zonele de ansamblare a comenzilor (picking) - Impachetarea comenzilor (packing) - Primire/expediere bunuri (Goods In/Out - Despatch) - Se lucreaza in ture de 12 ore, turele de zi – 6:00-18:00 turele de noapte – 18:00-6:00 Beneficii : - CONTRACT LEGAL - Rata de plata: £1500/luna - Plata se face in fiecare Vineri a saptamanii, in contul bancar. - Se ofera training la locul de munca - Asistenta la obtinerea NINO si a contului bancar - Cazare la HOTEL 2-3 PERS/CAM, contra cost, £75 / saptamana cu toate facturile incluse

Cerinte

- Cunoasterea limbii engleze, INCEPATOR - MEDIU - Dispus pentru a muncii in schimburi, incluzand si zile de weekend - Dispus sa lucreze ore suplimentare cand este nevoie - Persoane dornice de a dezvolta o cariera in acest domeniu;

50 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai