Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Clientul reprezinta una dintre cele mai mari agenții de muncă din Olanda, avand peste 10 mii de angajați din toată Europa. Momentan 2 clienți cu care colaboreaza agentia cauta muncitori români pentru a lucra în depozit, in 3 locatii diferite din Olanda. RESPONSABILITATI: - Colectarea de comenzi (plasate online); - Pregătirea comenzilor pentru expediere; - Despachetarea produselor de materialele de ambalare; - Sortarea produselor; - Colectarea comenzilor cu o comandă electronica; - In cadrul magazinelor Online sunt 2 departamente: HSC (Home Shopping Center) and NFC (National Fulfillment center). Pentru HSC au nevoie de oameni pentru organizarea stocurilor. Acest departament are o zona caldă și una rece (aproximativ 5 grade); - In cadrul celor 2 departamente se fac evaluari saptamanale iar in perioada de initiere (primele 2-3 zile) angajatii vor beneficia de training la locul de munca. PROGRAM DE LUCRU: Intre 32-50 ore / saptamana in functie de incadrarea in categoria de varsta conform cu legislatia din Olanda.

Cerinte

- Cazarea este pusa la dispozitie de angajator, contra sumei de 86,98 EUR / saptamana; - Angajatorul pune la dispoziie mijloace de transport (bicicleta, masina / microbuz) pentru transportul intre locul de munca si cazare, contra cost (ex: aprox. 10 EUR / luna); - In fiecare depozit exista restaurant, unde se poate servi masa contra-cost, iar in locatia Geldermalsen, pentru turele de noapte se asigura masa gratuit; - Asiguratorul asigura training (zilele sunt platite) in primele zile de lucru; - Asigurare medicala contra cost (18-21 EUR / luna) prin care beneficiaza de acces la servicii medicale; - Transportul Romania - Olanda nu este asigurat de catre angajator acesta fiind suportat de catre angajati. BENEFICII OFERITE: PLUS spor de 150% pentru orele de noapte si weekend Salarizarea se face in functie de varsta si locatie: 1. Depozit Breda: - In primele 8 saptamani salariul este intre 730 – 940 Euro NET pentru 32 de ore lucrate sau 1.200 – 1.450 Euro NET / luna pentru 50 de ore lucrate. - Din saptamana 9 de lucru salariul este intre 1.030 – 1.280 Euro NET pentru 32 de ore lucrate sau 1600 - 2000 Euro NET / luna pentru 50 de ore lucrate, in functie de incadrarea in categorie de varsta conform cu legislatia din Olanda PLUS spor de 150% pentru orele de noapte si weekend. 2. Depozit Elst: - In primele 8 saptamani salariul este intre 700 – 950 Euro NET pentru 32 de ore lucrate sau 1.070 – 1.450 Euro NET / luna pentru 50 de ore lucrate. - Din saptamana 9 de lucru salariul este intre 1.030 – 1.280 Euro NET la 32 de ore sau 1.600 – 2000 Euro NET / luna pentru 50 de ore lucrate, in functie de incadrarea in categorie de varsta conform cu legislatia din Olanda PLUS spor de 150% pentru orele de noapte si weekend. 3. Depozit Almere: - In primele 13 saptamani salariul este intre 730 – 960 Euro NET pentru 32 de ore lucrate sau 1.130 – 1.500 Euro NET / luna pentru 50 de ore lucrate. - Din saptamana 14 de lucru salariul este intre 830 –1.200 Euro NET la 32 de ore sau 1.250 – 1.800 Euro NET / luna pentru 50 de ore lucrate, in functie de incadrarea in categorie de varsta conform cu legislatia din Olanda PLUS spor de 150% pentru orele de noapte si weekend. COSTURI SUPORTATE DE CANDIDAT: Tarif inscriere - 360 RON, la semnarea contractului cu agentia noastra. * Pentru mai multe detalii si informatii, nu ezitati sa ne contactati!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai