Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Postul: Muncitor necalificat Salariu brut: 8.8 EUR pe oră Salariu net estimat - 250 EUR net/săptămână (după deducerea cazării şi a asigurării). Pentru candidaţii cu vârste cuprinse între 20 şi 22 de ani salariile sunt mai mici. Programul de lucru: Minim 30 de ore garantat/săptămână şi posibilitatea de ore suplimentare în weekend (130%) Locația: Olanda - Tilburg Cazarea asigurată de angajator, contra cost. Transportul de la cazare la locul de muncă este plătit de angajator. Transportul Romania – Olanda este plătit de angajat. Experiența nu este necesară. Limbi străine: Engleză - Mediu Permis de conducere: Nu este necesar Selectăm personal pentru a lucra în depozite de produse pentru pet shops. Responsabilităţi: - Vor fi ridicate produse mai grele, care sunt vândute în cadrul unui pet shop.

Cerinte

- Forma fizică bună. - Persoane de sex masculin - Vârsta cuprinsă între 22 şi 50 de ani - Cunoaştrea limbii engleze la nivel conversaţional - Permis de conducere: Nu este necesar - Experiența nu este necesară

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja