Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Recrutam urgent oameni harnici care sa lucreze intr-un depozit mare din orasul Waalwijk, Olanda. Compania la care veti lucra este o companie de logistică, care furnizează toate ambalajele și preia comenzi pentru diverse produse comandate de către diferite companii olandeze mari. Un exemplu al produselor care trebuie să fie ambalate și preluate: cărți, DVD, electronice, jucării, haine, incaltaminte, etc. Responsabilitati: Ambalare, etichetare și preluare de comenzi. Comenzile vor fi colectate, apoi ambalate în mod corect, astfel încât acestea să poată fi trimise la client. Salar: € 8,87 pe ora Se lucreaza in 3 schimburi Se garanteaza minim 36 de ore de munca Plata orelor iregulate: Ore suplimentare: 125% din salar Sambata 150% din salar Duminica 200% din salar Cazare asigurata contra-cost Prima plecare: 19 Noiembrie

Cerinte

LIMBA ENGLEZA NIVEL MEDIU Persoane flexibile și motivate !! - A fi capabil să țineti pasul cu nivelul de lucru ridicat - Posibilitatea de a lucra într-o poziție în picioare, toată ziua. - Posibilitatea de a lucra cu un scanner portabil este un avantaj. - Flexibil; fiind capabil de a lucra la diferite departamente - Flexibil; toată lumea trebuie să fie disponibil 7 zile pe săptămână, pentru că zilele lucrătoare sunt între luni și duminică. De obicei, lucrați doar 5 zile pe săptămână, dar în perioada de vârf se poate întâmpla când lucrați 6 zile în săptămână. - Important este că oamenii trebuie să fie în măsură să răspundă la telefoanele lor, astfel încât acestea să poată lucra în cazul în care cineva este bolnav și trebuie inlocuit.

20 pozitii disponibile 35 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai