Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- se lucreaza 3 schimburi; - alimentarea cu mijloace de ambalare a liniilor de fabricatie si a magaziilor aferente, conform procedurilor si instructiunilor de lucru; - incarcarea mijloacelor de transport cu ambalaje returnabile conform listei de incarcare; - descarcarea ambalajelor din mijloacele de transport si pozitionarea paletilor in zonele stabilite; - asigurarea fluxului de eliminare a deseurilor rezultate din activitatea de fabricatie (carton, plastic, mixt, materiale imbibate cu substante restrictionate) de la preluarea din zonele de depunere, pana la iesirea lor din cadrul firmei; - asigurarea ordinii si curateniei pe platforma exterioara cu privire la ambalajele de plastic si carton, containere, paleti, zona deseurilor si a ambalajelor de carton pentru refolosire; - utilizeaza mijloacele din dotare (electrostivuitoare, motostivuitoare si transpaleti) in baza autorizatiei pentru instalatiile de ridicat;

Cerinte

- studii medii - cunostinte operare PC (Office) - autorizatie ISCIR (instalatii de ridicat) - persoana organizata - abilitatea de a fi responsabil pt. actiunile savarsite

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja