Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Participa la productia de automobile in termeni calitate, cantitate si timp, prin operatiuni de productie in sectiunea de lucru  Urmareste instructiunile de siguranta, standardele de munca, reglementate de regulamentele interne ale companiei Beneficii:  Salariu 4.50 - EUR/ora NET, cu posibilitate de ore suplimentare  Cazare oferita contracost cu 90 Eur /luna  Se lucreaza in trei ture de 7.5 ore  Posibilitate de a lucra si Sambata, insa se anunta in avans  Orele suplimentare sunt contorizate si platite  Sefii de echipa vor primi lunar 200 Eur bonus (1 persoana la 10 angajati, care sa vorbeasca bine limba engleza) Cazarea este asigurata in apartamente noi, situate la aproximativ 7 km de fabrica. Transportul la locul de munca este asigurat de transportul public. Apartamentele sunt formate din doua camere, cu bucatarie si baie. Intr-o camera vor locui doi angajati, iar baia este pentru 4 persoane.

Cerinte

Disponibilitate de a lucra in trei ture si a efectua ore suplimentare  Limba engleza nu este obligatorie, insa contituie avantaj  Experienta similara nu este necesara

50 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja