Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Participa la productia de automobile in termeni calitate, cantitate si timp, prin operatiuni de productie in sectiunea de lucru  Urmareste instructiunile de siguranta, standardele de munca, reglementate de regulamentele interne ale companiei Beneficii:  Salariu 4.50 - EUR/ora NET, cu posibilitate de ore suplimentare  Cazare oferita contracost cu 90 Eur /luna  Se lucreaza in trei ture de 7.5 ore  Posibilitate de a lucra si Sambata, insa se anunta in avans  Orele suplimentare sunt contorizate si platite  Sefii de echipa vor primi lunar 200 Eur bonus (1 persoana la 10 angajati, care sa vorbeasca bine limba engleza) Transportul pana in Slovacia este asigurat si platit de angajator, cu autocarul. Cazarea este asigurata in apartamente noi, situate la aproximativ 7 km de fabrica. Transportul la locul de munca este asigurat de transportul public. Apartamentele sunt formate din doua camere, cu bucatarie si baie. Intr-o camera vor locui doi angajati, iar baia este pentru 4 persoane.

Cerinte

Disponibilitate de a lucra in trei ture si a efectua ore suplimentare  Limba engleza nu este obligatorie, insa contituie avantaj  Experienta similara nu este necesara

50 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja