Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Operatorul door – to – door va avea ca activitate efectuarea cercetarilor de teren pentru studiile si proiectele realizate de catre Reveal Marketing Research. Descriere: • ATENTIE: Realizarea de interviuri la domiciliul persoanelor intervievate in perioada 22 aprilie – 24 aprilie; • Inregistrarea raspunsurilor respondentilor in teren; • Explicarea continutului si a necesitatii studiului catre respondenti.

Cerinte

• Minim studii medii; • Disponibilitate de timp – in medie 2 ore/ pe zi; • Seriozitate, perseverenta; • Bune abilitati de comunicare. • Experienta anterioara in activitati de sondare a opiniei publice Oferta (bonusuri, beneficii) • Posibilitatea de a desfasura activitati cu program flexibil care va vor aduce un venit suplimentar; • Training de specialitate la inceputul proiectului si suport pe parcursul intregului proiect Daca consideri ca esti persoana potrivita pentru acest job trimite-ne CV-ul si iti vom comunica toate detaliile:( mentioneaza la subiect: operator interviu – localitatea X)

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja