Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

EBC HR Solutions angajeaza 2 Operatori electroeroziune cu fir AGIE, pentru unul din clientii sai din Franta. Responsabilități: • Programarea masinii cu comanda numerica HAAS (model VF2/VF3/VF4 in 3, 4 sau 5 axe); Comenzile sunt dupa standarde ISO in FANUC. • Stabilirea coordonatelor pentru reglarea initiala a masinii; • Alegerea optima a tehnologiei folosita pentru realizarea pieselor pentru aparatele medicale; • Livrarea la timp a produselor solicitate; • Realizarea controlului calitativ al pieselor executate pe masina.

Cerinte

• Experienta in domeniu de minimum 2 ani; • Cunostinte de limba franceza la nivel conversational; • Permis de conducere categ. B - reprezinta un avantaj. Beneficii: • Salariu fix; • Cazare si utilitati asigurate; • Masina de serviciu. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un CV la acest anunt.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai