Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o compannie importanta din Belgia cautam doua persoane care sa lucreze ca si operator pe masina de extrudare. Compania este specializata in domeniul reciclarii plasticului. Descriere profil Conditii salariale: 1400 - 1500 euro Numarul de ore lucratoare/saptamana: 38 ore Locatia: Belgia Experienta necesara: 3 - 5 ani experienta

Cerinte

Responsabilitati: - manevrarea masinei de extrudare TEC Nova - verificarea temperaturii si presiunii masinii - opararea stivuitorului - transportarea si mutarea sacilor cu deseuri de plastic - asezarea sacilor cu deseuri de plastic in cosul de extrudare - efectuarea lucrarilor in siguranta si cu atentie - respectarea specificatiilor masinii - verificarea umplerii silozului cu produsul finit doar pana la limitele definite Cerinte -studii tehnice - limba engleza sau franceza la nivel conversational - experienta in mediul de productie si lucrul cu extrudare - experienta ca si operator pe masina de extrudare - dorinta si motivatia de a lucra ore suplimentare - bune abilitati de comunicare

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja