Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

OPERATOR FACTURARE cu atributii de casier CE VA TREBUI SA FACI + Sa fii de acord cu un program de lucru fractionat: 8:00 - 12:00 si 16:00 - 20:00 + Sa inregistrezi si sa verifici documente financiar-contabile de incasari si plati; + Sa tii evidenta documetelor de incasare pentru clientii societatii; + Sa verifici zilnic borderoul si chitantierele agentilor de vanzari; + Sa emiti bonuri fiscale pentru marfurile vandute catre persoane fizice; + Sa inregistrezi numerarul incasat zilnic de la agentii de vanzari; + Sa tii evidenta incasarilor si platilor conform registrului de casa in lei. Beneficii oferite: + Salariu motivant + Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc + Oportunitate de dezvoltare profesionala

Cerinte

CERINTELE DE BAZA ALE POSTULUI + Absolvent/a de studii medii sau superioare + Atentie la detalii + Cunostinte bune de MS Office si utilizare Internet + Capacitate de lucru in echipa CUM NE DORIM SA FIE VIITORUL COLEG + Cu atitudine pozitiva, constructiva si cu excelente abilitati de comunicare + Cu un rationament sanatos bazat pe o judecata corecta + Cu capacitate de a lucra multi-tasking si independent

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai