Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acceda Consulting recruteaza pentru o firma client: OPERATOR FACTURARE DESCRIERE POST: - introducere / emitere de documente in softul societatii - evidenta contabila primara - activitati de secretariat SEDIUL FIRMEI ESTE IN ZONA GIULESTI. Cerinte - minim 2 ani de experienta in activitatea de gestiune-facturare - 30-48 ani - foarte buna cunoastere Word, Excel - responsabilitate, atentie - constiinciozitate - spirit de organizare - stabilitate, seriozitate - buna cunoscatoare a limbii engleze Oferta (bonusuri, beneficii) - salariu net 1400 - 1600 lei - mediu de lucru tanar, cooperant si stabil

Cerinte

Cerinte - minim 2 ani de experienta in activitatea de gestiune-facturare - 30-48 ani - foarte buna cunoastere Word, Excel - responsabilitate, atentie - constiinciozitate - spirit de organizare - stabilitate, seriozitate - buna cunoscatoare a limbii engleze

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja