Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- disponibilitate la desfasurarea activitatii astfel: 08:00 - 12:00 si 16:00 - 20:00 - raspunde de tinerea corecta si la zi a evidentei primare privind activitatile de incasari si plati prin casierie; - intocmeste corect si la zi chitantele pentru sumele incasate de la clienti la vanzarea cu plata pe loc, conform facturilor intocmite; - incaseaza sumele de bani de la clienti, prin numararea faptica, in prezenta acestora; - verifica zilnic borderourile si chitantierele agentilor de vanzari; - intocmeaste foile de varsamant si monetarele pentru banii predati; - opereaza zilnic extrasele de cont de la banci; - verifica zilnic incasarea bonurilor si le opereaza pe casa de marcaj; - intocmeste zilnic Registrul de casa; - raspunde de depunerea integrala a numerarului incasat in fiecare zi la banca, in contul unitatii; - tine evidenta cecurilor predate la banca.

Cerinte

- studii superioare; - persoana organizata, comunicativa, onesta; - spirit de echipa; - dorinta de dezvoltare profesionala si personala; - disponibilitate pentru constituirea unei garantii.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja