Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Activități: - finisare printuri large format: - cașerare, laminare, tăiere, asamblare, montare în ramă, montaj canvas pe șasiu de lemn, capsare sau lipire bannere, alte lucrări de finisare de tip "atelier" - finisare tipărituri (capsare, biguire etc) - montaj la sediul clientului pentru autocolante de perete, expozitii foto, colantări de diverse tipuri - ocazional, deplasari in Bucuresti cu masina firmei (la clienti sau furnizori) Activitatea se desfășoară în principal la sediul firmei, în București, în zona Gării de Nord; ocazional, montaj la sediul clientului. Programul de lucru este de luni până vineri, între orele 8-17 sau 9-18; ocazional, pot fi necesare ore suplimentare (remunerate). Alte detalii: - candidații acceptați sunt invitati la primul interviu; ulterior vor susține o probă practică; candidații acceptați după proba practică vor sustine interviul final. - angajarea se face cu carte de muncă și perioadă de probă de 3 luni. Ce oferim: - un mediu de lucru plăcut, democratic, motivant, cu colegi competenți, aparate moderne, într-un spațiu de tip office, la usor accesibil cu orice mijloc de transport în comun - salariul se negociază cu ocazia interviului - telefon mobil, bonuri de masă, asigurare medicala la clinicile Regina Maria, al 13-lea salariu, parțial decontare transport

Cerinte

- îndemânare, manualitate - studii medii, fără cazier - capacitatea de a ridica 30 kg la înălțimea de 1 m - permis auto cat. B cu experiență min. 30.000 km - aspect plăcut, amabilitate Constituie avantaje: - experiența într-o activitate similara - capacitatea de prioritizare, optimizare a propriilor sarcini - atenția la munca proprie și la indicațiile primite de la colegi

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai