Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sunteti pasionat de mersul la cinematograf? Va place mirosul de popcorn? Sunteti motivat zilnic sa aveti in preajma clienti fericiti? Va incadrati in cerintele job-ului? – in acest caz, va asteptam sa faceti parte din echipa clientului nostru, o reţea naţională de cineplexuri aflată în plin proces de expansiune! Ne dorim ca tu sa fii parte din mediul de lucru care ne defineste, deschis si plin de viata. Consideram ca fiecare membru al echipei are rolul sau si contributia sa activa in dezvoltare, la nivel de echipa si de business. Pentru ca tu ne vei ajuta sa fim in permanenta unul dintre cele mai prestigioase lanturi de cinematografe, noi iti oferim o oportunitate continua de dezvoltare si invatare. Vei avea astfel oportunitatea de a deprinde abilitati esentiale in zona de customer care, de la vanzare si pana la comunicarea directa cu clientii. Rolul tau: - Vei promova imaginea cinematografului prin interactiunea directa cu clientii, atat fata in fata cat si telefonic - Te vei ocupa de rezervari de bilete - Vei oferi clientilor toate informatiile pe care le solicita - Vei respecta procedurile companiei - Vei fi responsabil cu vanzarea biletelor si gestionarea locurilor disponibile - Vei activa de asemenea pe zona de food core prin vanzarea catre clienti a produselor solicitate

Cerinte

- Minim studii medii - Limba Engleza, de preferat nivel avasat - Prezenta agreabila - Abilitati foarte bune de comunicare - Disponibilitate pentru program flexibil - Atentie la detalii - Abilitatea de a performa atat individual cat si in echipa - Atentie distributiva

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

4 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja