Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC MuncaStrainatate SRL cauta pickeri in depozit de imbracaminte, centru nou deschis, in Anglia. Responsabilitati: - folosirea scannerului portabil si scanarea cutiilor cu materiale - sortare, ambalare, etichetare marfa Colaboratorul din Anglia va ofera posibilitati reale de dezoltare si afirmare profesionala. Se lucreaza de luni pana vineri, in doua schimburi si ocazional si in weekend. Plata este de 7.2 lire/ora, iar peste 42.5 ore/saptamana muncite vor fi platite cu 10.80 lire/ora. Va ajutam sa gasiti cele mai bune variante de cazare si transport in apropierea locului de munca prin intermediul Agentiei Imobiliare din Anglia cu care colaboram. NU se percepe niciun comision la oferte! Nivelul limbii engleze solicitat este MINIM si NU se solicita experienta anterioara la munca in depozit!

Cerinte

Candidatul ideal: - serios - rezistenta fizica si pshica - harnic - persoana de incredere - dornic sa invete lucruri noi si sa se dezvolte profesional.

40 pozitii disponibile 30 persoane au aplicat deja