Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC MuncaStrainatate SRL cauta, pentru colaboratorul din Anglia, colegi care sa munceasca in noul depozit de imbracaminte din Islip. Salariul este de 7.73 lire/ora pentru orele muncite in timpul zilei si 10.05 lire/ora pentru orele muncite noaptea. Se lucreaza in 3 schimburi, respectiv de la 6am - 2pm, 2pm - 10pm si 10pm - 6am. Angajatorul va plati pentru fiecare candidat acceptat chiria anticipata pentru 2 saptamani si orice lte comisioane percepute de Agentia Imobiliara astfel ca pentru plecare veti avea nevoie doar de bani pentru biletul de avion si pentru mancare 2 saptamani pana veti incasa primul salariu. Veti incepe sa platiti chirie, 60 lire/saptamana abia incepand cu saptamana a 3-a din momentul sosirii in Anglia. Responsabilitati: - impachetare - sortare - etichetare - verificare stocuri - incarcare/descarcare marfa - ambalare. Transportul de la cazare la depozit este asigurat de catre angajator, contra cost. Compania ofera candidatilor posibilitati reale si oportunitati de avansare profesionala. NU se percepe niciun comision la aceasta oferta!

Cerinte

Candidatul ideal: - cunoaste limba engleza la un nivel conversational - atentie distributiva - atentie la detalii - capacitatea de a lucra cu termene limita pentru indeplinirea target-urilor solicitate - rezistenta fizica - sociabil si flexibil in gandire - experienta anterioara intr-un depozit constituie avantaj.

50 pozitii disponibile 27 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai