Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Compania noastra cauta operatori intr-un depozit de produse alimentare si non-alimentare din Bedford. Veti avea posibilitatea sa munciti pentru unu dintre cei mai cunoscuti retaileri din intreaga lume. Plata incepe de la 7.2 lire/ora, pentru orele muncite in timpul zilei si, in functie de experienta fiecarui candidat pote creste progresiv. Orele de noapte sunt platite cu 8.35 lire/ora. Uneori se lucreaza si in weekend, plata pentru orele muncite ziua este de 8.55 lire/ora si pentru cele muncite noaptea 9.45 lire/ora. Responsabilitatile job-ului: - sortare marfa - manipulare marfa - etichetare marfa - aranjare marfa pe rafturi - alte activitati specifice job-ului. Prin intermediul Agentiei Imobiliare cu care colaboram va putem gasi, contra cost, si variante avantajoase pentru cazare si transport. NU se percepe comision la aceasta oferta!

Cerinte

Cerinte: - cunoasterea limbii engleze la un nivel conversational - resistenta fizica si psihica - dorinta de dezvoltare profesionala - experienta in domeniu constituie un avantaj.

30 pozitii disponibile 59 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai