Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Daca iti doresti un loc de munca sigur si stabil, SC MuncaStrainatate SRL va propune cea mai noua oferta de la colaboratorul nostru din Anglia, operator intr-o fabrica de sandwich-uri. Responsabilitati: - ambalare, sortare, etichetare - impachetare materiale - pastrarea curateniei la locul de munca Salariul este de 7.2 lire/ora, iar peste 40 de ore lucrate pe saptamana sunt platite suplimentar cu 9 lire/ora. Se lucreaza si in schimb de zi si schimb de tura de noapte si intr-un mediu racoros, aproximativ 5 grade Celsius. Se accepta candidati cu nicel incepator al limbii engleze. NU se percepe niciun comision la aceasta oferta!!!

Cerinte

Candidatul ideal: - trebuie sa aiba cunostinte basic ale limbii engleze - are rezistenta fizica - este o persoana muncitoare si ordonata - este dispus sa efectueze ore suplimentare.

50 pozitii disponibile 54 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai