Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Reveal Marketing Research este o companie de cercetare de piata independenta care ofera servicii integrate de cercetare si consultanta de inalta calitate acoperind o arie vasta de categorii de produse atat din Romania cat si din alte tari europene.

Cerinte

- comunicare cu usurinta si cu claritate; - persoana dinamica, insistenta si convingatoare; - disponibilitate de a lucra pe teren aproximativ 4 h/zi - seriozitate si responsabilitate; - cunostinte minime de operare PC; Responsabilitati -completarea de chestionare la domiciliul respondenților, la adresele și persoanele selectate conform metodologiei studiului; -respectarea termenelor de culegere a datelor din teren și de predare a tuturor materialelor ce însoțesc aplicarea chestionarului; -colaborarea în culegerea datelor din teren şi realizarea studiului cu coordonatorul de teren, precum și cu ceilalți experţi din cadrul echipei de management şi de implementare; - participarea obligatorie la sesiunile de instruire premergătoare activității de culegere a datelor din teren; Ce oferim? - program flexibil; - bonusuri pentru performanta si pentru recomandari; - colaborare de lunga durata;

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja