Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Noi credem ca lucrurile din jurul nostru trebuie provocate pentru ca fiecare sa poata deveni mai bun in ceea ce face. Tu vino cu entuziasm si perseverenta, iar noi iti oferim cadrul si resursele sa te dezvolti. Cum trebuie sa fii: - orientat catre solutionarea problemelor - Puzzle Solver; - adaptabil la tipologii diverse de oameni - People Guru; - abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client; - pasionat de provocari care sa te scoata din zona de confort - Challenge Collecter; - spirit de echipa; - experienta anterioara intr- un call center (constituie un avantaj).

Cerinte

Ce ar trebui sa stii: - Microsoft Office basic; - una din limbile: franceza, engleza sau germana la nivel conversational avansat; Ce trebuie sa faci: - efectuarea si / sau preluarea de apeluri; - inregistratea interactiunilor in aplicatiile informatice; - indeplinirea obiectivelor specifice fiecarui serviciu. Ce iti oferim noi: - pachet salarial atractiv; - mediu de lucru placut; - sansa de a construi o cariera in domenii subscrise cadrului larg al comunicarii; - oportunitati de promovare; - training- uri personalizate. Ce iti mai poate aduce aceasta experienta: - iti vei dezvolta abilitatile de comunicare; - vei invata cum sa te adaptezi in functie de fiecare tip de interlocutor; - vei invata cum sa controlezi stresul si sa- l transformi intr- o forma relaxata de comunicare; - vei avea posibilitatea ca dupa o perioada de timp, in functie de rezultate, sa avansezi; Daca te potrivesti profilului pe care il cautam, vei participa la un interviu de grup si apoi la o discutie individuala. Asteptam CV- ul tau la adresa de email jobs(at)worldpgl.com

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja