Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Munca intr-o companie ce se ocupa cu vopsirea elementelor din metal( coloane, grinzi si alte elemente structurale ale cladirilor industriale). • Controlul macaralei, mutarea elementelor cu ajutorul macaralei. • Munca in hale.

Cerinte

Cerinte: • Min. 1 an experienta pe un post similar. • Cunoasterea limbii engleze. • Forta fizica si motivare pentru munca. • Este binevenit automobilul personal(autoturism). • Abilitati de munca in grup si disponibilitate. Oferim: • Salariu atractiv. • Munca pe o perioada lunga de timp. • Cazarea gratuita si total echipata. • Asigurarea garantata. • Posibilitatea platilor in avans in primele 2 luni de munca. • Consultanta de la distanta pe toata durata proiectului. • Costurile de amortizarea a masinii si de la locul de cazare la locul de munca, firma le returneaza. • Garantate 40 ore de munca pe saptamana (posibilitatea orelor suplimentare). • Imbracaminte si utilajul de munca firma il asigura. • Ajutor in organizarea plecarii spre Belgia. Informatii suplimentare: • Data inceperii: cat mai curand posibil.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai