Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Esti din Bucuresti si iti cauti un loc de munca? Avem un post liber de operator magazin online. Daca te regasesti in descrierea de mai jos asteptam cv-ul tau. Cautam un coleg (sau colega) care sa ne incante cu urmatoarele calitati si aptitudini: – dornic de rezultate si crestere profesionala – serios, punctual si cu initiativa – sa se exprime corect in limba romana atat verbal, cat si in scris; – sa ai cunostinte medii de utilizare a programelor Photoshop, WordPress, Office Excel, Office Word – Reprezinta avantaj: experienta de lucru cu platforme eCommerce Ce trebuie sa faci? – sa documentezi produsele pe site-ul BrandGSM.ro – descriere, redimensionare imagini, atribute. - preluarea comenzilor trimise pe site de clienti, confirmarea acestora si transmiterea lor in depozit, creare documente de expeditie. – transmiterea informatiilor legate de produse la solicitarea clientilor. -Se ofera salariu atractiv, transport asigurat de la metrou, bonuri valorice si alte beneficii Strada Nadeș 3A

Cerinte

– dornic de rezultate si crestere profesionala – serios, punctual si cu initiativa – sa se exprime corect in limba romana atat verbal, cat si in scris; – sa ai cunostinte medii de utilizare a programelor Photoshop, WordPress, Office Excel, Office Word – Reprezinta avantaj: experienta de lucru cu platforme eCommerce

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai