Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Cerintele postului: - activitatea se va desfasura: in depozit + la birou In depozit: - preluarea marfurilor de la furnizori sau din depozitul firmei - pregatirea coletelor pentru expediere catre clienti - relationarea cu firmele de curierat si predarea coletelor pentru livrare - alte sarcini specifice activitatilor de manipulare marfuri In birou: - adaugare/gestionare produse si oferte in magazinul online - procesarea comenzilor si gestionarea documentelor - actualizarea ofertei de produse: preturi, stocuri, etc. - alte sarcini specifice activitatilor de birou Avantaje: - program de lucru: Luni - Vineri: 8.15 - 16.15 - salariu actualizat in functie de performantele profesionale - prime si bonusuri corelate cu rezultatele obtinute

Cerinte

Candidatul ideal - receptivitate la cerintele postului, punctualitate, seriozitate, atentie la detalii - asumarea raspunderii fata de sarcinile primite si realizate

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai