Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Recrutam pentru clientul nostru. companie ce are ca obiect de activitate productia de piese de masini din aluminiu, operatori masina de injectat. Atributiile postului: Executa operatia de injectare, de presare, de vibrare, de ambalare Incepe fabricatia dupa oprire Mentinerea documentatiei specifice fiecarei piese Respectarea timpului si normei de lucru Detectarea si raportarea incidentelor de calitate Respectarea normelor de protectie a muncii Anuntarea responsabilului inainte de inceperea lucrului Completeaza inregistrarile si documentatia ce ii revin

Cerinte

COMPETENTA POSTULUI SI LIMITELE DE ACTIUNE: a) Raspunde de realizarea calitativa si in termen a fazei de lucru; b) Raspunde de respectarea legalitatii; c) Raspunde de respectarea normelor legale privind secretul si confidentialitatea datelor si informatiilor; d) Raspunde de exactitatea datelor furnizate e) Responsabilitatea realizarii sarcinilor de serviciu este data de atributiile de serviciu cuprinse in fisa postului. BENEFICII: - pachet salarial atractiv, cu posibilitati de crestere in functie de performanta, motivatie, stabilitate si punctualitate Daca esti constiincios, motivat si de incredere, te asteptam sa ne trimiti cv-ul tau.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane