Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acterim Franta cauta pentru clientul sau din zona Nantes un operator masina de taiat si indoit tabla cu comanda numerica. Industria pentru care activeaza acest client este ce a masinilor agricole (se construiesc cabine pentru utilaje agricole Manitou si Class) si cea feroviara (se construiesc vagoane).

Cerinte

Experienta in domeniu este necesara; se cer cunostinte minime de limba franceza si sau engleza. Candidatul trebuie sa fie o persoana autonoma cu multa putere de munca si foarte serioasa. Se ofera cazarea. Se ofera o saptamana de acomodare cu munca propriuzisa si masinile cu comanda numerica din atelierul firmei. Transportul Romania Franta si transportul local sunt suportate de catre candidat. Salariul este 11 EUR pe ora NET! Contractul se poate incheia pe 12 luni cu prelungire daca persoana angajata va trece perioada de proba.

2 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja