Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie din Franta cu o experienta de peste 50 de ani in tinichigeria industriala recrutam operator de masina cu comanda numerica de decupat cu laser. Responsabilitati: -Operarea masinilor CNC de taiat cu laser; -Tipul de tabla folosita: oțel galvanizat, pre-vopsit oțel, oțel inoxidabil, aluminiu, cupru, alamă, (0,5- 15 mm); -Asigurarea mentenantei masinilor de taiat cu laser; -Masini folosite :Masina laser Amada F1 4000W, Masina laser Trumpf 1800W; Avantaje: Salariu net de 1800 Euro/luna Cazare si transport asigurate

Cerinte

-Diploma de calificare; -Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara; -Gestiunea stocurilor de materie prima necesara pentru productie; -Realizarea pieseslor pana la punerea la dispozitie pentru etapa urmatoare a procesului de productie; -Cunoasterea limbii franceze la nivel conversational

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja