Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza operatori pentru masina de indoit tabla Abkant pentru o companie din Cluj-Napoca Angajatorul ofera cazarie gratuita in cazul in care nu sunteti din CLUJ! Nu percepem comision sau alte taxe! Ce ofera angajatorul: - Salarizare: se ofera un salariu intre 2000-2500 net pe luna in functie de experienta - Angjatorul ofera cazare gratuita in cazul in care nu sunteti din CLUJ Atributii: - veti lucra pe o masina de indoit tabla ABKANT-comanda numerica - veti selecta programul pe masina de indoit - veti selecta cutitele folosite pentru indoit - controlarea pieselor - realizarea pieselor conform desenului tehnic

Cerinte

Cerintele angajatorului pentru ocuparea postului sunt urmatoarele: - Cunostinte de desen tehnic si experienta de alucra dupa desen tehnic - Experienta pe masina de indoit tabla ABKANT-comanda numerica - Studii medii in domeniu

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai