Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati:  alimentarea masinii cu materia prima necesara;  descarcarea si verificarea produsele finite sau semi-finite;  supravegherea masinii de productie si a procesului de fabricare;  semnalarea si corectarea anomaliilor aparute la produsele fabricate;

Cerinte

Se ofera:  1 post disponibil;  contract de munca de 6 luni, in Franta, cu posibilitate de trecere pe durata nedeterminta;  cazarea este asigurata;  echipamentul de lucru vi se pune la dispozitie;  salariul se va discuta la interviu;  program de lucru: se lucreaza in 3 schimburi, 7 h/zi, 35 h/ saptamana. Se cere:  experienta in domeniu minim 1-2 ani ;  cunostinte de specialitate privind procesul turnarii;  permis de conducere categ. B;  permis pentru motostivuitor echivalentul lui CACES 3 R 389;  limba franceza este obligatorie - nivel avansat;  atentie la detalii, rigurozitate;  bune abilitati de lucru in echipa; DOMENIUL DE ACTIVITATE AL CLIENTULUI: productia de filme autocolante pentru realizarea de materiale publicitare (autocolant pentru infolierea masinilor, metroului, autobuzelor, panourile publicitare, fatada unei cladiri, usile de la intrarea unei firme etc.)

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja