Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Munca intr-o companie care produce microcipuri pentru masini, bucatarii etc. • Operarea masinilor pentru productia microcipurilor. • Introducerea sabloanelor in masini si setarea adecvata a acestora. • Raportarea erorilor afisate de masina. Va oferim: • Salariu atractiv. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea de a se dezvolta pe plan profesional intr-un mediu prietenos. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Haine de lucru si echipament pentru muncă

Cerinte

Cerinte: • Experienta de lucru in domeniul tehnic. • Experienta de lucru in domeniul electronic si mecanic este un atuu. • Cunostinte de limba engleza la nivel comunicativ. • Interes pentru o colaborare pe termen lung. • Pregatit pentru lucrul cu activitati repetitive.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 28 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai