Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Responsabilitati: - Opereaza mixerele si utilajele din zona de productie crema; - Opereaza moara de macinat si mixerul din zona de productie a ciocolatei si glazurii; - Opereaza masina de infoliat din zona cuptoarelor; - Opereaza mixerele si sistemele de alimentare cu cafea din zona de productie a mixului de cafea; Oferim: - Salariu conform grilei interne; - Tichete de masa aferente perioadei efectiv lucrate; - Spor de nospate si bonusuri; - Transport asigurat din Timisoara si Utvin; - Asigurare medicala pentru angajat si familie (sot/sotie, copii) - Asigurare de viata; - Contract pe perioada nedeterminata; - Mediu de lucru ne-toxic. Descrierea companiei The Swiss company Nestl, the global leader of the food industry was founded in 1866 by Henri Nestl and is today the world's biggest food and beverage company. We employ around 283,000 people and have 456 factories and operations in almost every country in the world. Nestle entered the Romanian market in 1995 and today employs over 850 people in Bucharest and Timisoara. Nestle's commitment to the world is to provide the best nutrition possible throughout the day, throughout the entire human life and throughout the world, based on the principle "Good Food, Good Life".

Cerinte

- disponibilitate de lucru pe schimburi - cunostinte operare calculator - studii medii - constituie avantaj cunostinte de operare pe masinile de ambalat si sistemele de inscriptionare (printare).

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai