Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Operator motostivuitoare tip Heftruck Locatie: Genk, Belgia Descrierea postului: • Lucrul într-o companie care se ocupă cu repararea euro-paletilor. • Operarea motostivuitorului tip Heftruck. • Sortare, segregare și stivuire paleți. Oferim: • Salariu atractiv. • Munca intr-o firma de renume pentru o perioada lunga de timp. • Cazare gratuita in apartament full echipat. • Asigurare garantata. • Inapoierea costurilor de amortizare auto și naveta de la cazare-lucru si lucru-cazare. • Garantate 40 de ore de lucru pe saptamana (posibilitate pentru ore suplimentare). • Imbracaminte de lucru. • Sistem de lucru 8/1 (Posibilitate de a opta pentru o prelungire a perioadei petrecute in Belgia).

Cerinte

Cerinte: • Experienta de lucru ca operator de motostivuitor tip Heftruck. • Nivel comunicativ a uneia dintre limbile engleză, germană, olandeză. • Angajament, diligență și dorința de a lucra.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai