Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI: - Deserveste in mod calitativ clientii si supravegheaza sala de jocuri; - Prezinta clientilor modul de functionare al aparatelor si explica regulile de joc; - Efectueaza operatiunile de plati si incasari de la si catre clienti; - Raporteaza sefului ierarhic neregulile aparute in sala de jocuri; - Intocmeste actele necesare pentru evidenta caseriei; - Respecta regulile de primire, evidenţă, păstrare si eliberare a sumelor de bani; - BENEFICII: -pachet salarial atractiv -perioada de training si acomodare -instruire permanenta asigurata de companie -posibilitati de avansare -mediu de lucru placut si dinamic

Cerinte

Candidatul ideal: Persoane tinere si dinamice; -Bune abilitati de comunicare; -Cunostinte minime de limba engleza; -Orientare catre client; -Atitudine pozitiva si entuziasm

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja