Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Denumire pozitie: Operator pompa de beton Data start: Urgent Descrierea clientului: Clientul este o afacere de familie cu nouă angajați. Compania este specializată în efectuarea de lucrări de sol generale și lucrari de lustruire a pardoselilor din beton pentru clienții săi. Descriere profil: Conditii salariale: 1600 Euro net/luna Numarul de ore lucratoare/zi: 40 ore pe saptamana Locatia: Belgia, Lochristi Experienta necesara: Minim 2 ani experienta ca si operator pompa de betoane Responsabilitati: -Injectarea si turnarea betonului (de multe ori pe cladiri mari) -conducerea si operarea mașinii de pompare beton (marca SCHWING) -lucru la inaltime.

Cerinte

Cerinte: -avantaj detinerea unei diplome de calificare de electromecanic -detinerea permisului de conducere categoria C+E -experienta cu pompe Swing sau alte brand-uri de pompe Germane prezinta avantaj -experiente cu injectarea / turnarea betonului pe clădiri uriașe de 35-40 de metri -cunoasterea limbii engleze la nivel mediu -abilitatea de a lucra independent -flexibilitate Limbi straine: Engleza – nivel mediu Educatie: Scoala profesionala/ Liceu Competente specifice: Alte informatii -program de lucru Luni-Vineri 07:30-17:30 -cazarea asigurata de catre angajator contra sumei de 65 Euro/saptamana -transportul Romania- Belgia decontat de catre angajator pana in valoarea de 125 Euro -angajare integral legala in concordanta cu legislatia Belgiana -acces gratuit la Internet la cazare -bonusuri sociale in concordanta cu legislatia belgiana

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja