Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Ce trebuie sa faci tu este foarte simplu! sa preiei telefonic solicitarile clientilor; sa notezi si sa actualizezi, in aplicatia interna, informatiile obtinute; sa intelegi si sa zambesti, astfel incat la finalul conversatiei clientul sa fie multumit. P.S. Activitatea se desfasoara in limba romana si nu implica vanzare. Ce vei castiga din aceasta experienta: un program organizat in intervale orare flexibile (8h/zi, 5 zile/saptamana). exista posibilitatea de a face schimburi de tura, pentru a ajunge la cursuri/examene sau pentru evenimente personale! un pachet de beneficii stimulativ: salariu fix+ tichete de masa+ bonusuri + diverse premii; o perioada de training platita; locatie centrala (Zona Piata Victoriei); acces gratuit la cartile din biblioteca companiei; o colaborare de lunga durata, asadar contractul tau de munca va fi pe perioada nedeterminata; vei primi suport si feedback din partea supervisor-ul tau privind activitatea desfasurata, astfel incat sa puteti identifica impreuna nevoile tale de training si dezvoltare.

Cerinte

Si tu poti face parte din echipa noastra indiferent de varsta daca: stii sa utilizezi un calculator; iti place sa vorbesti la telefon si sa fii platit pentru asta; esti sociabil, pozitiv si mereu cu zambetul pe buze; iti exprimi cu usurinta ideile.

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai