Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Alatură-te unei echipe de entuziaști pentru dezvoltarea internațională a unui brand românesc Pentru unul dintre clienții săi, LeadUp Academy recrutează Operatori procesare text și imagine Rolul tău în echipă: •Construirea site-ului companiei prin organizarea si verificarea datelor produselor •Prelucrarea, editarea și organizarea pozelor produselor pe site •Identificarea și remedierea erorile din platforma online •Realizează prezentări pentru expoziţii, târguri

Cerinte

Profilul candidatului •Ai cunoștințe de lucru în Microsoft Office sau într-un sistem ERP •Ești pasionat de fotografie sau îți place să editezi poze •Știi să lucrezi cu unul din programele Photo Shop, Premier, Ilustrator sau Corel •Ești atent la detalii Beneficii •Training pentru învățarea produselor •Bonuri de masă și bonificații •Transport asigurat, birourile se alfă în satul Luna de Sus, comuna Florești, Jud. Cluj

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai