Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Preluare apeluri telefonice, - Preluare comenzi telefonice si introducere in sistem, - Preluare comenzi venite de la departamentul vanzari, - Face verificari de pret urmarind conditiile comericale ale clientilor, - Verifica stocurile si perioadele de livrare, - Introduce comenzile in sistem si proceseaza transfer comanda catre depozit, - Urmareste evolutia comenzilor si informeaza clientii clientii si agentii cu privire la disponibilitatea stocurilor, Informeaza departamentul vanzari referitor la statusul comenziilor. Descrierea companiei Clientul nostru, este o firma de import si distributie piese auto pentru autoturisme, depozitul se afla la iesirea din Bucuresti la intersectia sos de Centura cu Autostrada Soarelui (A2), la 3 min de mers cu masina de statia de metrou Anghel Saligny. Transportul de la metrou pana la depozit si invers este asigurat de catre firma atat la sosire cat si la plecare. Locatia este noua, angajatii au la dispozitie bucatarie, vestiar si cabina de dus. Suplimentar se acorda si tichete de masa.

Cerinte

Candidatul ideal Calm si atent la detalii, Diplomat in interactiunile cu colegii si clientii, Cunostinte bune operare PC , Abilitati de comunicare scrisa si orala, Orientare catre detaliu, Experienta in procesare de comenzi reprezinta avantaj, Abilitati de lucru in echipa,

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai