Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Lucratorii pentru : Operator montaj LCD sau alte produse electronice; Locatie: Sala,Voderady - Slovacia Perioada contractuala minim 3 luni – posibilitate de contract pe o perioada nedeterminata Varsta: Cuprinsa intre 18-45 ani Salariu: 2,2 pe ora net + bonuri de masa (de luni pana vineri un bon de masa care se iau odata pe luna odata cu plata salariilor; la unitatile din Dolna Streda si sala,iar la unitatile din Voderady Trnava si Surany bonus de deplasare . Program de lucru: 12 ore pe zi in 2 schimburi. Avantaje: - Nu este necesara cunoasterea limbii ,prezinta avantaj limba maghiara si slovaca . - Potrivit pentru cupluri si grupuri si persoane individuale femei si barbati. Transport : ||GRATUIT – asigurat de fabrica AVANTAJ : cazarea gratuita In cazul in care muncitorul are absente de la locul de munca cazarea se retine 6 euro pe noapte.

Cerinte

Dexteritate manuala si dorinta de a lucra, cunostinte minime de matematica.vedere buna. Seriozitate, Corectitudine Fara antecedente penale, Clinic sanatosi,

50 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja