Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o societate cu o vechime de peste 20 de ani in fabricarea ambalajelor din material plastic, in special din polietilena (pungi, sacose, saci folie, etc.). Responsabilitatile postului: - Respectarea procedurilor de lucru, a fazelor de productie, utilizarea adecvata a echipamentelor de productie; - Respectarea conditiilor de lucru, a pauzelor, si purtarea echipamentului de lucru. - Manipularea si pregatirea materialelor ce urmeaza a fi procesate pentru realizarea produselor finite, in conformitate cu fisa de productie; - Identificarea la timp a neconcordantelor ce pot aparea, eliminarea rebuturilor si se asigura de respectarea calitatii produselor, intocmai cu cu specificatiile tehnice; - Raportarea problemelor aparute in timpul productiei, catre supervizorul direct; - Mentinerea in bune conditii de functionare a aparaturii, echipamentelor si utilajelor din dotare; - Colaborarea cu colegii si contribuirea la imbunatatirea procesului de productie; - Participarea la rezolvarea situatiilor in care apar neconcordante intre produsul finit si fisa de productie. Se ofera: - Salarizare avantajoasa – se va comunica in urma interviului; - Bonuri de masa in valoare de 15RON; - Tichete cadou de Paste si Craciun; - Contract incheiat pe perioada nedeterminata, conform legii; - Echipa amabila si corecta.

Cerinte

Cerinte necesare ocuparii postului: - Capacitatea de a citi si urmari procesul de realizare al produselor intocmai cu specificatiile din fisa de productie; - Responsabilitate si eficienta in procesul de productie; - Disponibilitate de a lucra in ture: 12/24, 12/48. Aptitudini necesare ocuparii postului: - Studii medii; - Promptitudine, agilitate, viteza de reactie; - Seriozitate, responsabilitate si implicare; - Aptitudini tehnice.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja