Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam persoane interesate sa lucreze la fabrica de automobile Peugeot din Trnava, Slovacia. Se lucreaza la asamblarea pieselor auto pentru productia de automobile Peugeot/Citroen.Participa la productia de automobile in termeni de calitate, cantitate si timp, prin operatiuni de productie in sectiunea de lucru.Urmareste instructiunile de siguranta, standardele de munca, reglementate de regulamentele interne ale companiei.Transportul Romania-Slovacia este asigurat de angajator cu autocarul contra cost: 50 euro/persoana, care sunt rambursabili din primul salariu.Cazarea este asigurata de angajator in apartamente noi.Se lucreaza in trei ture de 7.5 ore Program cu publicul:Luni -Vineri 09:00-17:00

Cerinte

-Disponibilitate de a lucra in trei ture si a efectua ore suplimentare -Experienta similara nu este necesara, se ofera o saptamana de training -Candidatii vor fi supusi unor teste de lucru, iar cei care nu vor fi admisi, vor fi mutati in alte departamente sau la alte proiecte ale agentiei.

30 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja