Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Operator productie fabrica sisteme climatizare Cehia Muncitori in fabrica, Operatori productie sisteme climatizare Muncitori necalificati la ambalat in depozit Barbati femei si cupluri cu varsta cuprinsa intre 18-55 ani Experienta in domeniu nu este obligatorie dar constituie un avantaj Salarizare intre 750-800 euro in mana Posibilitatea de ore suplimentare neimitata si platita separat conform legii Cehe Salariile se ofera pe state de plata sau card bancar Data retribuirii salariului este pe 28 a lunii urmatoare Program de lucru 8h/zi 5 zile/saptamana Se lucreaza in schimburi de 2 ture Se acorda avans din salariu dupaprima saptamana de lucru (1000CZK) Cazarea in camine de muncitori 2-4 pers.in camera si se plateste din salariu Cuplurile locuiesc separat Masa se serveste la cantina firmei pe perioada lucrului In urma incheierii Contractului de Munca,angajatul este asigurat e Casa Generala de Asigurari de Sanatate Ceha Angajatul este evidentiat la Administratia raionala de protectie sociala din titlu de asigurari de boala, asigurari de pensii,precum si asigurare de somaj Transportul pana in Cehia este organizat Pretul biletului suportat de aplicant este de 30 euro si se plateste la urcarea in autocar in urma aplicarii si a programarii iar diferenta de pret este suportata de firma angajatoare Plecare 10 Noiembrie si 20 Noiembrie 2015

Cerinte

Operator productie fabrica sisteme climatizare Cehia Muncitori in fabrica, Operatori productie sisteme climatizare Muncitori necalificati la ambalat in depozit Barbati femei si cupluri cu varsta cuprinsa intre 18-55 ani Experienta in domeniu nu este obligatorie dar constituie un avantaj Aplicantii trebuie sa fie apti de munca clinic sanatosi fara antecedente penale antialcoolici

50 pozitii disponibile 46 persoane au aplicat deja