Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Deservirea si programarea masinii de frezat Fanuc O-M seria 0-5. • Productie unitara si serii – de la 1 pana la 500 buc. • Prelucrarea materialelor: otel negru (moale), inox si aluminiu.

Cerinte

Cerinte: • Experienta: minim 2 ani pe pozitia de Operator- programator masina de frezat Fanuc. • Cunoasterea limbii engleze, germane sau olandeze- este binevenita. • Automobilul personal este binevenit. • Fiabilitate, disponibilitate si independență. Oferim: • Salariu atractiv. • Apartament gratuit, complet echipat.. • Asigurare garantata si peste hotare. • Posibilitatea platilor in avans in primele 2 luni de lucru. • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Haine de lucru si echipament pentru muncă. • Ajutor in organizarea plecarii spre Belgia. Informatii suplimentare: • Data inceperii: cat mai curand posibil!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza, Germana, Olandeza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai